Novinky

Ve finále jsou Fresh Out Of The Bus, Vees a Ghost of You

III. kolo (finále) - Jednou ranou na Sziget! Jde se do finále soutěže o účinkování na festivalu Sziget 2015. Tři koncerty rozhodnou mezi kapelami Vees (CZ) Ghost of You (CZ) a Fresh Out Of The Bus (SK)

II. kolo - Jednou ranou na Sziget!

Dvanásť kapiel sa zúčastní II. kola súťaže o koncert na Sziget festivale 2015. Priamym postupujúcim do finále sú český Vees. Víťaz súťaže bude známy po májových koncertoch v Bratislave, Prahe a v Brne.

Jednou ranou na Sziget!

Súťaž českých a slovenských kapiel o účinkovanie na festivale Sziget 2015! Hrať na najlepšom európskom festivale v ten istý deň ako Robbie Williams alebo Florence and the Machine. V deň, kedy sa v areáli pohybuje 85 000 návštevníkov. To sa podarí minimálne jednej kapele z Českej republiky alebo Slovenska.  Držiteľ ocenenia EFA „Best Major European Festival“ za rok 2014, festival Sziget, vyhlasuje hudobnú súťaž „Jednou ranou na Sziget“. Víťaz tejto súťaže vystúpi na festivale Sziget 2015.  

Nové mená a návrat tanečnej Areny

Novinky z Ostrova slobody: Telekom sa stáva jedným z partnerov festivalu a spolu s ním sa vracia obľúbený mega stan hosťujúci tanečnú hudbu. Telekom Arena sa stane festivalovým domovom mnohých prominentných DJov, zatiaľ čo najmladší titán elektronickej scény, Martin Garrix, sa ujme veľkolepej záverečnej šou na hlavnom pódiu. Sziget aj tento rok prinesie hudobne a kultúrne pestrý program, o čo sa postará aj takmer 30 čerstvo zverejnených umelcov Sziget festivalu 2015!  

Sziget 2015 odštartuje Robbie Williams!

Sziget festival, európsky „Best Major Festival 2014 a 2011“,  ohlasuje novú hviezdu v programe! ROBBIE WILLIAMS svojím koncertom otvorí týždňový festival v Budapešti, ktorý sa koná od 10. do 17. augusta. Ostrov slobody sa stane zástavkou Robbieho aktuálneho „Let Me Entertain You Tour“ 10. augusta (tzv. Deň -1). Vstup na tento festivalový deň je zahrnutý v 7dňových permanentkách, v predaji bude aj limitovaný počet jednodňových lístkov na 10. augusta.  

Sziget=Best Major European Festival

Sziget Festival opět získal ocenění Best Major European Festival, Děkujeme vám! Máme zasebou skvělý rok a chceme Vám dokázat, že i ročník 2015 bude n.1.

Sziget 2015: kola se roztáčejí!

Festival Sziget bude opět mít více než 50 programových lokalit a nyní pořadatelé začínají poodhalovat line-up kapel. Island of Freedom je vždy tím pravým místem pro barvitý program a v tomto roce bude Sziget událostí, která se snaží představit co nejvíce žánrů a uměleckých forem. Pro rok 2015 již potvrdili účast Florence and the Machine, Alt-J, Jamie Woon, Blasterjaxx a mnozí další. Permanentky v předprodeji jsou k dispozici do 31. prosince 2014.

Festival Sziget - Aftermovie

Film ze Szigetu 2014 je na světě! A jeho cíl je prostý: snaží se navodit atmosféru loňského srpna a dává nám krátce nahlédnout do letošního festivalu v Budapešti. Osm měsíců před začátkem Island of Freedom 2015 se již pomalu utváří komunita Szigeťanů, protože už bylo prodáno více než 10% vstupenek. Sziget Festival se koná na nádherném ostrově v srdci Budapešti od 10. do 17. srpna 2015.

Tři nominace pro Sziget

Organizátori cien European Festival Awards včera vyhlásili užší výber najlepších festivalov. Sziget sa dostal do Top 10 v troch kategóriách, medzi nimi aj hlavnej kategórii za Best Major Festival! Aj ďalšie festivaly Sziget Cultural Managementu bodovali, v shortliste sa umiestnili aj MasterCard Balaton Sound, Volt Festival a B.my.Lake.

Předprodej zahajuje speciální nabídkou

Jak se stát speciálním Szigeťanem během 24 hodin? Kupte si 7 denní nebo 5 denní permanentku během prvních 24 hodin prodeje vstupenek a speciální szigeťanský balíček dorazí přímo k vám domů!