Wiz Khalifa a Rita Ora

Thu Mar 16 23:52:47 2017

K už ohláseným interpretom ako Kasabian, Major Lazer, Dimitri Vegas & Like Mike, Flume, PJ Harvey, Alt-J dnes pribudol Wiz Khalifa a Rita Ora, ktorí sa predstavia na hlavnom pódiu a organizátori Szigetu oznámili ďalších 7 mien.

Sziget je povestný žánrovo pestrými koncertami a programom, ktorý prebieha na viac ako 50tich pódiách a miestach. K už ohláseným interpretom ako Kasabian, Major Lazer, Dimitri Vegas & Like Mike, Flume, PJ Harvey, Alt-J dnes pribudol Wiz Khalifa a Rita Ora, ktorí sa predstavia na hlavnom pódiu. Line-up obľúbeného A38 stanu dnes rozšírili Alex Clare, Dimension, HER, The Courteeners a The Vaccines. V gigantickom stane san a Szigete 2017 predstavia aj Paul Van Dyk a Bassjackers.

 

Program Szigetu zatiaľ nie je kompletný, ale už teraz láka na mnoho skvelých mien a sľubuje koncerty, na ktoré budú fanúšikovia ešte dlho spomínať. Kasabian, Alt-J, PJ Harvey, Jamie Cullum, Flume, Major Lazer, Major Lazer, Dimistri Vegas & Like Mike, Interpol, Billy Talent, Interpol, White Lies a ďalší. Aktuálny zoznam, ako aj informácie o vstupenkách a festivale  nájdete na www.szigetfestival.sk

Aftermovie 2016: https://youtu.be/2-6NB2SEgLk